Jak na bezprecedentní útok na parlament v USA zareagovali Petr Hampl, Jana Bobošíková a Romuald Štěpán Rob?

Petr Hampl

„Sociolog a vlastenec“ Petr Hampl zveřejnil 7. ledna 2021 na svém twitterovém účtu prohlášení, ve kterém vyjadřuje sympatie s lůzou, která vtrhla do Kapitolu, protože neměla už jak jinak bojovat proti údajným zfalšovaným volbám.

Pro srovnání uvádíme citát z rozhovoru s Petrem Hamplem z prosince 2019, kde zcela mírumilovné hnutí Milion chvilek pro demokracii cejchuje jako fašistické a konfabuluje nesmysly o fyzických útocích, Bruselu a Sorosovi.

Hampl jen potvrzuje dřívější poznatky o něm, totiž že je dezinformátor, primitivně se chovající hulvát a lhář (o Hamplových lžích jsme už dříve psali zde a zde). Jeho mluveným a psaným produktům může věřit jen ten, kdo odložil mozek v zastavárně.

Jana Bobošíková

Bývalá komunistická kandidátka na prezidenta, Jana Bobošíková, zveřejnila 7. ledna 2021 na svém facebookovém profilu následující koláž fotografií:

Podobně jako v případě omezenců, kteří odmítají protiepidemická opatření nosíce napodobeniny žlutých židovských hvězd, dopouští se i Bobošíková naprosto scestného porovnávání. Ohledně oněch pěti rozdílů mezi pokojným tichým protestem a řáděním fanatiků můžeme paní Bobošíkové odpovědět: 5 mrtvých.

Příspěvek samozřejmě sdílela i Bobošíkové žačka Hana Lipovská. Kardinál Duka může mít opravdu radost.

Romuald Štěpán Rob

Mediální poradce kardinála Duky a kazatel Romuald Štěpán Rob se 7. ledna 2021 „nekorektně“ zastal zastřelené útočnice. Vybrali jsme několik reakcí a upouštíme od vlastního komentáře.


author