Čím se zabýváme?

Web manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Kdo nás platí?

Jsme nezávislou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Formálně jsme spolkem. Jsme financování z darů drobných dárců, projektů ve spolupráci s jinými spolky, grantů a prodeje reklamy.

Jak se vyznat na webu?

Hledáte-li konkrétní téma, web disponuje vyhledáváním. Nebo zkuste navštívit Lexikon, což je jakýsi rozcestník napříč tématikou.

Proč máme vypnuté komentáře?

Otevřené komentování na webu s sebou přináší povinnost tyto diskuze administrovat ( viz zde ), což obnáší nasazení dalších lidských zdrojů. Rozhodli jsme se je tedy neotevřít – nicméně všechny články sdílíme na Facebook, kde vaše komentáře uvítáme.

Mohu u vás vydat článek?

Jsme pro otevřenou publikaci relevantních názorů a studií. Chcete-li u nás publikovat, kontaktujte nás.

Jak můžu věřit vaší nestrannosti?

Nejsme motivováni komerčním, ani politickým zájmem. Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je především vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

Chcete se k nám připojit?

Vítáme relevantní fakta, lovce hoaxů a všechny, kterým záleží na tom, aby internet nezaplavoval lživý a nenávistný obsah. Pomožte nám s rozkrýváním poplašných zpráv a ověřováním! Pošlete nám svoje tipy, nápady či připomínky.

Jak nás můžete podpořit?

Čtěte, diskutujte, sdílejte.