Náš web už psal, že předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková spojila motorkářský sraz s demonstrací proti vládě, Ukrajině, EU a NATO, která se konala o víkendu na Václavském náměstí. Zdá se, že předsedkyně této mimoparlamentní strany byla tak zaneprázdněna, že neměla čas vůbec fotit nebo se za transparenty některých účastníků styděla. Jak jinak vysvětlit to, že jako poděkování za účast zvolila fotografii, která vůbec nebyla z této demonstrace.

Fotografie s velkou českou vlajkou totiž pocházela z demonstrace proti Andrejovi Babišovi z roku 2019. Byla organizovaná spolkem Milion chvilek pro demokracii. Spolkem, proti kterému se řečníci několikrát na demonstraci vyhranili.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.