Tvrdý kalibr nasadila stránka SPD Praha. Pokud si je prý nezvolíme, dojde k islamizaci ČR. Je to důkaz toho, že hnutí SPD je hnutím jednoho tématu. Jak se ukázalo v minulosti, příznivci SPD vidí islamizaci i v příjezdu lázeňských hostů.

A nyní jak je to doopravdy s islamizací ČR:

„V prvním čtvrtletí 2019 bylo na území České republiky zadrženo celkem 1372 osob. Z tohoto počtu bylo 103 osob zadrženo na vnější schengenské hranici, tj. na mezinárodních letištích a 1269 při nelegálním pobytu. Na nelegální migraci se podíleli státní příslušníci 78 států z toho nejvíce občané Ukrajiny (406), Moldavska (188), Vietnamu (101) a Ruska (63).

Z celkového počtu bylo v uplynulém čtvrtletí 59 osob zadrženo při nelegální tranzitní migraci. Nejvíce se jednalo o státní příslušníky Iráku (18), Afghánistánu (10), Sýrie (7) a Jemenu (7). Nejvíce osob cestovalo do Německa (40) a Velké Británie (9).

Situaci v dalších státech tzv. balkánské trasy lze označit jako stabilní. Nejvíce migrantů se dle dostupných informací nachází na území Bosny a Hercegoviny a Srbska (v obou případech okolo 4 000 osob).“

Zdroj: Zpráva ministerstva vnitra za I. čtvrtletí 2019


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.