Hnutí SPD Tomia Okamury představilo kandidáty do senátu. Ve volebním obvodě v Karviné bude za SPD kandidovat lékař MUDr. Bohdan Kufa. Ten ještě 18. června tohoto roku natočil pro Lázně Darkov spot, ve kterém zve do země klientelu z muslimských zemí.

„Za SPD v senátních volbách ve volebním obvodu Karviná bude kandidovat MUDr. Bohdan Kufa, který od roku 2007 pracoval v Rijádu a pracuje v Lázních Darkov, kde natočil spot, kterým láká arabské klienty na skvělé služby. Tady v té zemi je zbytečné dělat humor, ten se dělá sám,“ napsal včera na Twitter Václav Ágh.

 „Po téměř deseti letech jsem se přestěhoval zpátky do svého rodného města Karviné. V Karviné je velice známé a slavné rehabilitační centrum Lázně Darkov. V tomto centru pracuji jako fyzioterapeut se zaměřením na zahraniční klientelu. Proto se věnuji zejména arabským klientům. Rád bych nyní pozval všechny potenciální klienty z Blízkého východu do našeho centra,“ zmiňuje také Kufa ve videu.

Redakci Manipulátoři.cz se také podařilo zjistit, že Bohdan Kufa má platnou lékařskou licenci v Kataru. Konkrétně na medicínu a rehabilitaci.

„Do českých lázní přijíždí mezinárodní klientela po mnoho let a zase musím zdůraznit, že jsou zde v Česku jako oficiální hosté, kteří zůstávají jen na časově omezenou dobu, jak jim dovolují naše vízová pravidla. Takže považuji za slušné i marketingově správné je k nám zvát,“ sdělil iDNES.cz Kufa a dodal, že cizinec, který žije a pracuje v arabských zemích, musí dodržovat veškerá pravidla, která diktuje Islám.

Předseda SPD Tomio Okamura se v roce 2015 účastnil tzv. „venčení pejsků“ v parku Šanov v Teplicích. Zde varoval před negativy, které způsobují lázeňští hosté z arabských zemí. Tato venčení se konají v parku pravidelně, a to za účelem znepříjemnit lázeňský pobyt těmto hostům. Mimochodem, nedávno při obdobné akci vytáhl jeden z aktivistů na cizince zbraň. I v letošním roce se Tomio Okamura opět vydal do Teplic na zahájení lázeňské sezony, kdy opět varoval před údajným nepořádkem, který způsobují tito hosté.

Jak nám můžete pomoci se dozvíte zde.

administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.