Masivní kampaň v novinách a na plakátovacích plochách se objeví brzy v ulicích měst v ČR. Zhotovitelem má být Přátelé Miloše Zemana, z.s., který vede například Vratislav Mynář (jinak také kancléř prezidenta Zemana bez prověrky), Martin Nejedlý (dlouhodobě působil v Rusku), Jan Veleba (předseda SPO, na dotaz kdo financuje kampaň Přátel Miloše Zemana odešel ze studia). Zadavatel je společnost Euro – Agency s.r.o. Jednatelem společnosti je Miroslav Schön. Ten je současně místopředsedou představenstva Mountfield a.s. A právě společnost Mountfield byla v roce 2016 koupena, světe div se, čínskou Eurasia Development Group Limited.

O postoji Jiřího Drahoše na migraci již Manipulátoři.cz psaly zde a zde. Těžko říci, zdali se Zemanovci snaží tvrdit, že Jiří Drahoš je imigrant nebo snad má co do činění s imigrací. Důležité je, že prezident nemůže, jakkoliv zastavovat imigranty. Hlavní úloha prezidenta je hlavně zastupovat stát navenek. Kdo je toho schopný více, to je asi zřejmé.

Napsal Jan Cemper

Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com