Bývalá reportérka Jana Peterková se po letech opět proslavila, když natočila video, ve kterém vyzývá, aby byly školy znovu otevřeny. Ve videích vybízí lidi, aby přestali sledovat „Ordinaci“ a „Ulici“. Covid-19 je prý jen záminka pro skrytí invaze muslimů.

Ve videu nalezneme výroky typu: „Naše děti neučí kvůli rýmě. A nebudou se učit půl roku. Protože vy všichni věříte tomu, co vám řekne vláda. A to jsou naprosto největší lži a fígle, které mají zakrýt buď, co chystají USA, nebo mají zakrýt osídlení Evropy muslimy nebo to, co se teď děje v Řecku. Každopádně vás to má dostat na ekonomické dno. Chtějí vás vidět krvácet, chtějí vás vidět, jak nemáte na jídlo, chtějí vás vidět, jak jste úplně totálně v prdeli. Vy, vaše firmy, vaše podniky, a oni zatím udělají v Evropě operace, jaké potřebují. Lidi, nebuďte blbí.“

Ve skutečnosti koronavirus nemá s chřipkou nic společného. Důvodem drastických opatření je, že v Evropě se začal šířit poměrně nekontrolovaně, aniž by o něm byla známa základní fakta. Po poznání závažnosti se budou některá nejdrastičtější opatření mírnit. Avšak tvrdit, že koronavirus je chřipka, je zkrátka nesmysl.

Ačkoliv svá slova Peterková následně na FB odvolala a tvrdila, že se jí někdo vloupal na Facebook, na Youtube šíří šílenosti dál. Bývalá reportérka televize Nova Jana Peterková se před lety zamilovala do miliardáře Tomáše Pitra. Láska ji stála kariéru i slušný život. Kvůli sporu s představiteli justice skončila i před soudem, ten ji ale obžaloby nakonec zprostil. Od té doby však dává o sobě sebe vědět excesy jako například nyní.


Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com