Publicistický a fact – checkingový web Manipulátoři.cz zřídil kalendář akcí. Pořadatelé mohou v kalendáři zdarma zveřejnit pozvánky na svoje události. 

“V kalendáři budou návštěvníci webu Manipulátoři.cz nacházet přednášky, diskuze, workshopy i konference,” říká Petr Nutil, spoluzakladatel portálu. “Jestli o takové akci víte, budu rád když si to nenecháte pro sebe a dáte nám o ní vědět,” dodává. 

“Zřízení kalendáře představuje další krok ve vývoji a rozšiřování našeho projektu. Jde o službu, jejímž prostřednictvím chceme organizátorům umožnit spojit se s lidmi, kteří by o jejich akce mohli mít zájem,” upřesňuje Ondřej Fér, publisher webu Manipulátoři.cz. 

Současně se zřízením kalendáře se na webu Manipulátoři.cz s týdenní periodicitou objevuje přehled nejvýznamnějších a nejzajímavějších událostí z oblasti fact checkingu a bezpečnosti. 

Web Manipulátoři.cz založili v roce 2015 Petr Nutil a Ondřej Fér. Zaměřuje se na politický marketing, public relations, ověřování faktů a komunikaci. V roce 2019 Manipulátoři.cz zaznamenali zhruba 1,5 milionu unikátních návštěvníků, o padesát procent více než o rok dříve.