Na dezinformační scéně najdeme spoustu bizarních osobností, které rády natáčejí videa a sdělují veškerá svá moudra. Jednou z nich je Vlastimil Mádlo, který proslul v době vrcholící pandemie videi, ve kterých sděloval své zážitky z Austrálie. Mádlo je kamarád Pavla Zítka a je jedním z mála, kteří dosud věří Zítkově verzi, že nasbíral dostatek podpisů pro kandidaturu na prezidenta.

V novém statusu se věnuje šokujícímu odhalení. Zjistil, že každé zařízení (síťová karta) má svou MAC adresu. Podle jeho verze se jedná samozřejmě o důkaz, že očkovaní lidé mají v sobě čipy. Že je to nesmysl se samozřejmě můžete přesvědčit například na parkovišti, kde je minimum lidí, ale najdete zde obrovské množství těchto adres, protože přes Bluetooth komunikuje už například i každé moderní autorádio.

Duben se nám bohužel zatím co se týká počasí opravdu nevyvedl. Je poměrně chladný a deštivý, Pro přírodu to špatně není, protože se kompenzuje alespoň nedostatek sněhu v zimě. Horší je to pro nás a špatně je, když kvůli tomu hrozí i povodně. Naštěstí se však podařilo odhalit viníka deště. Ano, je jím samozřejmě vláda. Tedy existuje ještě varianta, že za něj může Gates a Soros, ale tu si nechme na později.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.