V době, kdy se otevřely volební místnosti, máme pro vás několik perel.

Monika Kešnerová udělala krásnou paralelu mezi očkováním proti COVID-19 a volbami. Podle ní tedy neočkovaní nemají jít volit prezidenta „korporace“. Jsme pro. Akorát nevíme tedy, proč k volbě Andreje Babiše vyzývá například Jindřich Rajchl nebo Petra Rédová. Že by se přiznali, že jsou očkovaní?

Paní Ludmila se probudila a pustila se do přemýšlení, co o kandidatuře Petra Pavla řekne Petr Pavel. Tak nás ještě napadá, že kdyby tedy Petr Pavel byl hologram, jak naznačuje, proč odvolal účast na některých akcích kvůli nemoci? Zasekl se mikročip? Netušíme.

A pak tady máme ještě jednu takovou věc…


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.