Ve “vlastenecké” scéně je opět veselo. Náš web si proti připravil krátký návod pro naše “vlastence”, jak se totálně neztrapnit.

  1. Být vlastencem a propagovat Putina nejde úplně do sebe. Když už podporujete Putina tak, že si ho i vytetujete na záda, není úplně dobré si za něj vytetovat i americký vrtulník Sikorsky MH 53.
  2. Když chcete podpořit Tomia Okamuru, není úplně dobré o něm psát, že “nic nedokázal”.
  3. Když už píšete hámotiny, nevyděste tím vlastní podporovatele. Co když se nedostanou po páteční hospodě včas v sobotu do volební místnosti?
  4. A když už jdete vyhnat Romy z obce, zjistěte si jak vypadá česká vlajka a jestli má být bílá barva nahoře nebo dole. Víme. Naše vlajka je tak trochu hlavolam, ale přeci jste “vlatenci”.

administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.