Obrovská „kauza“ hýbe Facebookem. Majitel obchodního centra se totiž rozhodl Centrum Chodov přejmenovat na Westfield Chodov. Podle Michala Sandra za to může „demo blok“. „Velmi nakažlivá a zhoubná nemoc vymytého mozku se rychle šíří Prahou. Stačil rok a něco a Praha je tímto onemocněním DEBIL BLOKU zamořena,“ píše v příspěvku. Magistrát s přejmenováním přitom samozřejmě nemá nic společného. Je to jen a jen rozhodnutí majitele obchodného centra. Evidentně se někomu stýská po době, kdy stát diktoval, jak se soukromý majetek má jmenovat a co se v něm bude prodávat. Výsledek byl, že i ve středně velkých městech byly jen čtyři samoobsluhy, ve kterých nešel sehnat ani toaletní papír.

To osoba pod pseudonymem Zdenda Moravský jde na to od lesa. Tedy z lesa. To je tak, když pro samou propagandu nemáte čas se vzdělávat a neznáte ani lišejník. Na stranu druhou, pokud někdo věří v to, že USA může za mandelinky, tak proč by lišejník nemohl být „USácký bordel“.


Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com