Jindřich Rajch spolu s dalšími ze strany PRO pořádá na začátku března demonstraci „proti bídě“. Protože se Rajchlovi předpovědi o tom, že benzín bude stát 150 Kč za litr a více nevyplnily, navíc ani lži jednoho z řečníků na chystané demonstraci o odpojování elektroměrů samoživitelkám (přičemž navíc ČEZ již zlevňuje), tak se zřejmě Jindřich Rajchl rozhodl, že k bídě musí své podporovatele teprve přivést. Na demonstraci proti bídě sbírá peníze. Rajchl de facto vzkazuje: „Pošlete nám peníze, které teď díky drahotě nemáte a my vám za ně uděláme demonstraci proti bídě.“

„Jelikož zadlužený spasitel národa Láďa Vrabel míří do zapomnění, žezlo po něm musí převzít jiný komerční “vlastenec”. Jindra Rajchl tak opět založil úplně novou a svěží “vlasteneckou” iniciativu, u které samozřejmě jako vždy nesmí chybět účet, kam mají “vlastenci” poslat penízky,“ glosuje analytik Roman Máca.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.