Nedávno jsme psali o sektách lidí, kteří věří, že neexistuje Česká republika, jsou stále občany ČSR a Česká republika je prý korporace. Ve směs se jedná o lidi v exekucích a s dalšími průšvihy, kteří si myslí, že tak vyváznou trestu nebo zabavení majetku. Někteří z nich páchají i trestnou činnost jako Petr Včeliš, který je ve vazbě za šíření toxikománie.

Na následujícím videu uvidíte jak to na soudech vypadá, když přijdou „Legitimní věřitelé ČR“. Opravdu přítomné soudce, státní zastupitele a další osazenstvo soudu litujeme. A klademe si řečnickou otázku, zda by v místě spíše neměli zasahovat zřízenci psychiatrické léčebny.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.