Prezidentu Miloši Zemanovi se přitížilo. Jak moc, se spekuluje. Pražský hrad totiž o zdravotním stavu prezidenta téměř neinformuje.

Jasno mají však dezinformátoři. Například podle dezinformačního webu CZ24.NEWS na něj byl spáchán atentát vakcínou Pfizer. Odkazuje například i na hospitalizaci zpěvačky Hany Zagorové, která však byla hospitalizovaná kvůli postcovidovému syndromu.

Problémy Miloše Zemana s největší pravděpodobností souvisí s jeho životní stylem. Je známo, že prezident trpí cukrovkou, spekuluje se také o problému s játry. „S jeho stylem života, se skleničkou na jedné straně a cigaretkou na straně druhé to souvisí, to ví každé malé dítě,“ řekl iDNES exprezident Václav Klaus, který je dezinformátory zmiňován jako pozitivní vzor pro neočkované. Exprezident Klaus měl však nedávno také zdravotní problémy a byl nedávno dvakrát hospitalizován.

Všem třem zmíněným jistě nepřidá ani vysoký věk. Václavu Klausovi je 80 let, Haně Zagorové 75 let a Miloši Zemanovi 77 let.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.