Místopředsedkyně spolku Blok proti islámu Jana Volfová vyrazila do boje proti vakcínám. Nechala vyrobit placky proti údajnému násilnému očkování. Akorát tedy nerozumíme pojmu „sverenita“. Ten si necháme od Jany Volfové vysvětlit. Placky totiž hlásají: „Stop násilnému očkování, braňme svoji sverenitu.“

To v Ústí nad Orlicí spustil neznámý aktivista masovou letákovou kampaň. Kvalita grafického zpracování odpovídá kvalitě obsahu.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.