Když je ten Silvestr, mohli bychom skončit trochu s nadsázkou. Proruský aktivista Jiří Černohorský se totiž nechal slyšet, že je pro obnovení trestu smrti za kolaboraci s cizí mocností a za rozvracení republiky. Za to se vraždilo za komunismu. Každopádně jsme od Jiřího Černohorského, který prokazatelně alespoň byl placený organizací napojenou na ruskou ambasádu, tolik sebereflexe nečekali.

To Jindřich Rajchl nám opět ukázkově předvedl, jak funguje svoboda slova v jeho podání. Uskutečnil „video přednášku“ o boji proti dezinformacím versus destrukci svobody slova. Akorát se tedy zdá, že se Jindřich Rajchl přidal na stranu bojovníku proti svobodě slova, protože omezil komentování videa. To víte, podvratná činnost jako je jiný názor, je nepřípustná. Přejeme úspěšný vstup do nového roku.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.