Společnost Nestlé, která vyrábí nápoj značky Granko, se distancuje od kampaně ĽSNS, která v kampani použila známý retrovizuál značky Granko. Vizuál značky Granko použili Kotlebovci v předvolebních novinách, které šíří na internetu a roznášejí i po schránkách.

„Rádi bychom vás upozornili, že došlo ke zneužití značky Granko pro účely politické kampaně strany ĽSNS. Značka Granko i společnost Nestlé se od všech politických kampaní striktně distancují. Věříme, že toto narušení neovlivní váš pohled na značku. Děkujeme za pochopení,“ napsala společnost.

Zdroj: Omediach.com


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.