Několik lidí nás upozornilo na opravdu bizarní e-shop, který prodává běžné vitamíny a minerály a také potencinálně nebezpečné látky za 3 tisíce. Směsicí látek údajně docílíte neutralizace mRNA vakcíny. Běžně byste za tyto doplňky stravy zaplatily několik stovek, eshop je nabízí za 3 tisíce.

Kromě toho tvrdí, že očistí „tělo od toxických složek včetně hydrogelů, luciferázy a nanobotů, jakož i umlčí mRNA obsaženou ve vakcíně COVID.“ Podle autorů tedy vakcíny obsahují nanoboty a podle všeho budete po vakcíně i svítit. Luciferáza je totiž obecný název pro některé enzymy umožňující bioluminiscenci živočichů – jev, při kterém živé organismy produkují světlo. Známým příkladem je luciferáza typu Firefly, kterou využívají světlušky.

Kromě toho radí k neutralizaci „mRNA“ vakcín užívat i uhlíky. Například Fulleren C60, který je mimochodem podobný grafenu (údajně ho obsahují vakcíny), který může být pro tělo toxický. Klastry fullerenů můžeme v přírodě nalézt v uhlí a sazích. Jejich možné využití v medicíně se teprve zkoumá.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.