Vedoucí kolotoče, jak si říká šéfredaktor Aeronetu, se asi definitivně zbláznil. Na webu Aeronet byl publikován článek, ve kterém se píše, že Sovětská armáda nás v roce 1968 zachránila, protože USA nás byla připravena bombardovat jadernými zbraněmi. V Článku se objevuje například tato perla: „V noci z 20. na 21. srpna dal generál Parker z velitelství NATO příkaz k zavěšení atomových bomb do letadel. Velitelé leteckých jednotek obdrželi příkazy v zapečetěných obálkách, které měly být otevřeny na speciální signál. Označovaly cíle pro bombardování v socialistických státech.“ Nejen, že je to neskutečný nesmysl, ale žádný generál Parker v té době velitelem NATO nebyl. Jediný Parker, který kdy pracoval na velitelství NATO byl Nick Parker. Má to ovšem jeden zádrhel.  Nickovi Parkerovi v tu dobu bylo 14 let.

Tomio Okamura zase ukázal, jaký je rasista. Na svém Facebooku publikoval status, podle kterého je „v absolutním rozporu s odpovědným přístupem k životu“ pracovat. Tomio Okamura totiž reagoval na případ ze Slovenska Ema Balogová (69) porodila 16 dětí. Jenže zamlčel i druhý fakt. „Máma se starala o děti a otec pracoval na družstvu. Žili ve dvoupokojovém bytě, ale děti měly co jíst, byly slušně oblečené a chodily do školy,“ shrnují Novinky.cz co uvedla TV Markíza.

To Lubomír Pána, kandidát SPD do senátu, na to šel důmyslněji. „Chce vyvolat dojem, že je velmi populární“. To se mu evidentně povedlo.

Jak nám můžete pomoci se dozvíte zde.


Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com