Někteří lidé se nemohou smířit s tím, že očkovaní neumírají ani dva roky po očkování na COVID-19. Ti nejubožejší z nich dokonce sdílí cizí parte (samozřejmě bez svolení) s tím, že to dokazuje velké množství náhlých úmrtí. Náhlá úmrtí i mladých lidí tu však byla vždy. Stačí si ve vyhledávači Google zadat „náhle zemřel“ a zadat si libovolné časové období.

K žádné epidemii náhlých úmrtí samozřejmě nedochází. Jednoduše to lze dokázat na statistice ČSÚ. Zatímco v době vrcholící pandemie COVID-19 týdne umíralo až 4000 lidí, v současné době je to kolem 2 000 lidí. Dokazuje to tedy, že úmrtnost se vrátila do normálu a neumírá podezřele moc lidí.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.