Cena nejznámější kryptoměny bitcoin minulou sobotu poprvé od prosince 2020 sestoupila pod hranici 20 000 dolarů (zhruba 470 000 Kč). Respektive poslední dny už začal bitcoin růst, ale opravdu jen velmi lehce a nic nenasvědčuje tomu, že by se měl vrátit na hodnoty z loňského podzimu.

Vzpomněl jsem si proto na tuhle fotku z demonstrace exkrementistů, všeliakých nácků a  odpíračů  očkování. Myslím, že není co dodat.


administrator

Jsem šéfredaktor projektu. Narodil jsem se a žiji v Kolíně. Ve svém mládí jsem se angažoval v radikálním levicovém hnutí, což považuji za velkou osobní chybu. Mnoho lidí proto nechápe, proč najednou ověřuji faktické informace. Má odpověď je "právě proto". Válka na Ukrajině a následná islamofobní vlna mi pomohla si uvědomit, že spousta věcí na internetu není pravda. Vím, jak se dezinformace šíří i kdo je vytváří. Znám cílovou skupinu, na kterou jsou dezinformace zaměřeny. Těmito lidmi neopovrhuji a ani si nemyslím, že jsou nesvéprávní jedinci, kterým musíme vše vysvětlovat. Na stranu druhou zásadně odmítám, aby lež byla nazývána jiným názorem.