Facebooková stránka Zprávy.cz, původně byla známá pod názvem We Are Here At Home .com, šíři fotografie v souvislosti s podporou Miloše Zemana a nepodporou Jiří Drahoše. Odkaz směřuje na jaký si rozhovor s Čechem žijícím ve Francii, který popisuje, jak je tam bezpečností situace špatná. Není nám tedy úplně jasno, proč ve Francii žije, když je tam vše tak špatný a neodstěhuje se zpět do ČR, ale budiž. Stránka opět dává do souvislosti Zemana jako bojovníka proti islamismu a Drahoše jako vítače. O tom, že Drahoš není „vítač“ už psal náš server několikrát. O tom, že prezident nemá téměř žádné kompetence, jak ovlivnit migraci nebo třeba propagaci Islámu psal náš server v minulém článku.

Zajímavá je však i ona fotka, která samozřejmě není označena jako ilustrační. Ve skutečnosti se nejedná vůbec o aktuální fotku, ale fotku z roku 2010. Modlení na ulici je již ve Francii zakázáno.

Napsal: Jan Cemper

Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com