Jako neskutečně bizarní jde chápat několik dní starý článek na známém dezinformačním serveru Aeronet. Aeronet v něm kritizuje nominaci Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro podzimní komunální volby. Rovněž kritizuje i Olivii Žižkovou, že je vyfocená se skupinkou Romů v oddělení masa a uzenin v blíže neurčeném nákupním centru v Náchodě. A prosí: „Nemažte prosím svým voličům SPD dotazy na pana Berana na sociálních profilech, které provozuje SPD“.

Aeronet popudila nominace Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro komunální volby. „Signály, které jsou vysílány k voličům SPD dosazením bývalého Velmistra pražské židozednářské lóže Hynka Berana do čela pražské kandidátky SPD pro podzimní komunální volby, jsou pro mne naprosto otřesné (signál v barvě purpuru, melach adrach) a nepřijatelné i pro mnoho voličů SPD. Židozednářská lóže Ordo Pragensis je přímo podřízena londýnské lóži s přímým dohledem vyšších procesů řízení progos, jejíž součástí je dům Rothschild. Pan Hynek Beran sice z lóže odešel, ale ze zednářského hašelu se nelze vyvázat. Je sice pravda, že v Praze v 90. letech bylo do lóže přijato mnoho lidí bez řádného rituálu, ale tohle není omluva, ani to nehraje roli. Jednou zednář, navždy zednář. Naše redakce neumí na tyto podivné purpurové procesy uvnitř SPD odpovědět a nemůžeme našim čtenářům a voličům SPD odpovědět, proč vedení SPD dosazuje na kandidátky osoby z židozednářských lóží, které spadají pod londýnský etalon Nejvyšší lóže Ordo Londonicum. Tyto dotazy musíte směrovat na SPD. Já chápu, že je to těžké. Mnozí píšete, že dotazy vám mizí z Facebooku SPD, takže nevíte, koho se máte zeptat v SPD. Obraťte se přímo na Tomia Okamuru, věřím mu, že vám odpoví,“ píše Vedoucí kolotoče v článku na webu Aeronet.

Vedoucí kolotoče, jak si šéfredaktor Aeronetu říká, však kritizuje i nominaci Olivie Žižkové. „Žádná strana nesmí vysílat sama o sobě rozporuplné signály ve vztahu ke svým vlastním voličům, a pokud se tak děje, straně to škodí. A to se týká nejen Hynka Berana, ale i Olivie Žižkové, která před několika dny šokovala několik spolustraníků v Náchodě uvnitř SPD svojí fotografií na svém Facebooku. Na ní je vyfocená se skupinkou Romů v oddělení masa a uzenin v blíže neurčeném nákupním centru v Náchodě, podle všeho by mohlo jít o Kaufland, ale to teď vůbec není podstatné. Podstatné je to, co Olivie Žižková na FB profilu píše. Žižková minulý rok nazpívala vlastenecký klip pro SPD a dnes se najednou fotí s Romy a na svůj Facebook napíše v romštině “Děkuji, kámo!” (Palikerav more) s tím, že v nákupním centru se k ní hlásili jako její “přátelé”. Podle posledních informací paní Žižková kandiduje do podzimních voleb za SPD. Nám je úplně jedno, jaké přátele má paní Žižková, to je čistě její věc, ale vzhledem k tomu, co romské etnikum páchá na bílých občanech České republiky, potom působí její vlastenectví a písnička pro SPD hodně neupřímně, dokonce bych řekl pokrytecky,“ píše se v článku.

A celý článek zakončuje výzvou SPD. „Nemažte prosím svým voličům SPD dotazy na pana Berana na sociálních profilech, které provozuje SPD, protože lidé potom píší pro změnu do naší redakce a my chceme na podzim podpořit SPD, Národní demokracii a další strany, protože na komunálu půjde o rozhodující boj na 2. kruhu řízení. Věci SPD nepomůže ani to, když na kandidátkách figurují různí exekutoři, lichváři, nebo zpěvačky, které děkují v romštině za to, že se mohli vyfotit s partou urostlých romských mužů, což je Kalergiho signál jako vyšitý,“ zakončuje Aeronet.

Co na to říci? Snad jen to, že reálně hrozí, že pokud česká dezinformační scéna bude kopat své dno hlouběji a hlouběji, brzy se prokope do Austrálie.

Jak nám můžete pomoci se dozvíte zde.

Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com