Zkratka COVID-19 už prý není zkratkou pro koronavirové onemocnění 2019 (coronavirus disease 2019), ale pro Certificate of Vaccination ID. Za všechno samozřejmě může Bill Gates, který chce každého očkovat a očipovat. Co na tom, že bezmála šestkrát nižší úmrtnost na koronavirus mají země, které prováděly plošné očkování proti tuberkulóze vakcínou Bacillus Calmette-Guérin (BCG). Vyplývá to podle serveru Mail Online z výzkumu vědců z Univerzity Johnse Hopkinse. Důležité je nyní strašit před očkováním.

Mimochodem. Autor příspěvku (nejspíše troll) touží po vzniku Slovanského svazu. Přiznejme si, že by Polsko asi nesouhlasilo. Povraždit přes 20 000 důstojníků a civilistů není zrovna známkou slovanské vzájemnosti.

Ivanu Zdeňkovou něco intuitivně napadlo. Škoda, že se tím rozhodla obšťastňovat ostatní.

Rusko se rozhodlo o tvrdý úder proti ČR. A v jistých skupinách oslavují. Tak nás napadlo. Věděl někdo dosud, že v Moskvě je nějaká stanice metra Pražská?

Stránka Svobodného vysílače patří k tomu nejbizarnějšímu na Facebooku. Například střídavě chválí (1, 2, 3, 4, 5) a kritizuje Řecko. To víte. Chrání hranici EU, ale co čert nechtěl, pořád je to liberální stát dbající na lidská práva (1, 2, 3). Nechutné.

Jejich znalosti jsou také velice tristní. Třeba administrátoři si myslí, že na Praze 6 je nějaký magistrát a starostou je tam Pavel Novotný. Tak jistě.

Není nad to se také rozčílit na eurokomisařku za ANO ve skupině obdivující premiéra ANO. To víte, „vlastenci“ to nemají jednoduché.


Jan Cemper

administrator

Autor je šéfredaktorem webu Manipulátoři.cz a rovněž zakladatel iniciativy Proti projevům nenávisti e-mail: cemper@manipulatori.cz, jan.cemper@gmail.com